Can Bonomo’nun Eurovision parçası Love Me Back’in klibi ilk defa bugün saat 10:00’da TRT Müzik’te yayınlandı.

57. Eurovision Şarkı Yarışması temsilcimiz Can Bonomo, Eurovision parçası klibi, “Love Me Back”’in çekimlerini geçtiğimiz günlerde tamamladı. Bir denizcinin denize olan tutkusunu ve bir kadına olan aşkını anlatan “Love Me Back” ‘in klibinin yönetmenliğini Can Saban yaptı.

Klibin yönetmen koltuğunda aynı zamanda Love Me Back parçasının aranjörü olan Can Saban var. ARRI Alexa kamera ile çekilen klibin görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel yaptı.Klibin stil danışmanlığını Umut Eker yaptı. Eurovision klibi, Istanbul Üniversitesi Rektörlük Binası, Pendik Marina ve Yerebatan Sarnıcı’nda 3 farklı konseptten oluşan setlerde çekildi.Soğuk nedeniyle üşüyen oyuncular ve ekip, dağıtılan onlarca kollu battaniye Shmuggle’lar sayesinde ısındı.

2 günde gerçekleştirilen çekimlerin ilk gününde 18 saat çalışan ekip, 2. gün çekimlerini 22 saatte tamamladı. 80’dan fazla oyuncu ile çekilen klipte rol alan oyuncuların tamamı Can Bonomo ve ekibinin arkadaşlarından oluşuyor. Love Me Back klibinin setinde 70’in üzerinde prodüksiyon ekibi çalıştı.Çekimin ilk günü en kalabalık ‘Cümbüş’ sahnesi İstanbul Üniversitesi’nin rektörlük binasında çekildi. ‘Cümbüş’ sahnesindeki orkestra oyuncuları, çekimler için gerçek müzisyenlerden 1 hafta boyunca eğitim aldı.

2. gün, ‘Açık Denizlerdeki Gemi’ sahnesi için, Pendik Marina’da demirlemiş özel yapım bir gemi olan Kybele tercih edildi. Çekimin 2. Günü gece çekimleri, özel izinler ile hazırlanan Yerebatan Sarnıcı’nda çekildi. Bu sahnede Bonomo’ya yakın arkadaşları olan MULTITAP grubu oyuncu olarak eşlik etti. Çekimler boyunca yaklaşık 200 kostüm kullanıldı.

Can Bonomo – Love Me Back (Offical Clip)